איך לבצע הזמנות מהאתר - המדריך המלא - אריזות איכות
משלוחים לכל חלקי הארץ ! משלוחים חינם מעל 600 ש"ח | בשל המצב ,שעות פתיחה 10:00-14:00 . משלוחים כרגיל ואיסוף בתיאום מראש
אריזות איכות לוגו

עקב ריבוי פניות , איך להזמין באתר בצורה הכי מהירה ונכונה , עשינו לכם סרטון מושקע עם הסברים מלאים גם בתמונות וגם בסרטון

כאשר נכנסים לדף הבית ישנן כמה אפשרויות להתחיל במסע הקניות שלנו אל עבר רכישת המוצרים . בכל שלב יהיו כמה דרכים לעבור אל המסך הבא ואנחנו נגע בכל דרך ודרך .. שנתחיל ??

*מצורף סרטון הדרכה בתחתית הדף *

דף הבית : בדף הבית מצויות כמה אופציות איך להתחיל את המסע שלנו .

  1. חנות – חנות היא האופציה הראשונה אשר מצויה בשורת התפריטים שכולל את עמוד הבית , אודות , הבלוג שלנו וצור קשר. באופציית החנות , אנחנו למעשה נפתח את החנות הוירטואלית של אריזות איכות ונגיע למוצרים עצמם.
  2. תפריט קיצורים – מתחת לתפריט הראשי , ישנה אופציה לבחור באחת מארבעת הקטגוריות שבקיצורים המהירים , וככה גם כן להגיע לשאר המוצרים שבחנות .
  3. בשורה הבאה ישנן 4 קטגוריות מובילות שאפשר ללחוץ עליהן ולהגיע ישירות לקטגוריה הזו . גם דרך פעולה זו אפשר להגיע לשאר המוצרים.
תפריט ניווט ראשי
תפריט קיצורים

חנות : בחנות יש אפשרות לבחור או בתפריט העליון שבו מוצגות כל הקטגוריות הראשיות או מצד ימין יש תפריט צדדי עם כל הקטגוריות הראשיות וגם התת קטגוריות שלהן.

נבחר בקטגוריה המתאימה לנו , לאחר מכן יפתח עוד חלון הפעם שוב יהיו בתפריט העליון קטגוריות , אבל בשונה מהדף הקודם , יהיו תת קטגוריות של אותן קטגוריה שבחרתם . כמו כן , תהיה אפשרות בתפריט הימיני

דף מוצר : בדף מוצר יש טווח מחירים , הרבה מתבלבלים ולא מבינים מה יש לעשות. אנחנו נפרט : ישנם מוצרים עם וריאציות , מגוון של אפשרויות לבחירה . בין אם זה צבעים / מידות / כמויות וכד' . בשביל לראות את המחיר המותאם לכמות / מידה שאנחנו מעוניינים , יש למלא תחילה את האפשרויות . לדוגמא : קופסאות פח נס קפה 10 יח' , נקבל מחיר של 65 ש"ח . או לחילופין , נסמן שקיות נייר חומות כמות 50 יחידות אבל מידה 18/24 ונקבל מחיר של 50 ש"ח . אם נחליף את המידה ל25/32 באותה הכמות , נקבל מחיר של 60ש"ח. וכן הלאה .

דוגמא להזמנה


סל קניות ודף תשלום : לאחר שסיימתם את כל הרכישה באתר , אתם תעברו לדף התשלום לאחר לחיצה על כפתור "לתשלום". בדף תשלום תצטרכו למלא את כל הפרטים שלכם , לאחר שמילאתם גם כתובת למשלוח , תהיה לכם אופציה מצד שמאל לבחור במשלוח (עלות 41ש"ח עם שליח עד לבית העסק ) או חינם (בהזמנות למעלה מ600 ש"ח) או איסוף עצמי מהחנות שלנו. במידה ויש לכם קופון הנחה , יש למלא אותו בצד שמאל למעלה של המילוי פרטים (מצורפת תמונה) . לאחר מכן תשלמו באשראי והחשבונית מס קבלה תשלח אליכם למייל אוטומטית. לכל שאלה תמיד מוזמנים לפנות אלינו

איפה להזין את הקוד קופון
הסבר על אפשרויות קבלת הסחורה
סרטון הדרכה

מאחלים לכם קנייה מהנה וסיור מרתק באתר שלנו !
צוות אריזות איכות

via GIPHY

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

Back to Top